POSLEDNÍ AKTUALITA

Jízdní řád play off


V rozbalovacím seznamu  je nově položka playoff a tam najdete kompletní jízdní řád playoff 2022

O.

Přidáno: 2022-07-22 12:21:48

LIGY

Liga A II kolo 2022


Skupina APavel ŠírlHranický Štěpán Kamil RadaPejla Vladimír ml.Mikolášek Marcel
Pavel Šírl1-2 (4:6,6:3,1:6)0-2 (3:6,3:6)2-0 (6:2,6:4)2-0 (6:3,6:2)
Hranický Štěpán 2-1 (6:4,3:6,6:1)2-0 (7:6,6:3)
Kamil Rada2:0 (6:3,6:3)2-0 (6:2,6:3)2-0 (6:2,6:3)
Pejla Vladimír ml.0-2 (2:6,4:6)0-2 (6:7,3:6)0-2 (2:6,3:6)2-1 (6:3,3:6,10:8)
Mikolášek Marcel0-2 (3:6,2:6)0-2 (2:6,3:6)1-2 (3:6,6:3,8:10)

Přidáno: 2022-05-08 17:19:17

Liga B II kolo 2022


Skupina BHrubý TomášKukla TomášFiala PetrVlasák KamilPejla Vladimír st.
Hrubý Tomáš
Kukla Tomáš2-0 (6:3,6:0)
Fiala Petr0-2 (4:6,0:6)
Vlasák Kamil2-0 (6:4,6:0)
Pejla Vladimír st.0-2 (3:6,0:6)

Přidáno: 2022-05-08 17:32:05

Liga C II kolo 2022


Skupina CHrubý MiloslavDraštík JosefKorotvička JiříChlumecký ŠtěpánPantyo David
Hrubý Miloslav0-2 (1:6,4:60-2 (3:6,4:6)0-2 (4:6,2:6)
Draštík Josef
Korotvička Jiří2-0 (6:1,6:4)0-2 (4:6,2:6)0-2 (4:6,2:6)
Chlumecký Štěpán2-0 (6:3,6:4)2-0 (6:4,6:2)2-0 (7:5,6:2)
Pantyo David2-0 (6:4,6:2)2-0 (6:4,6:2)0-2 (5:7,2:6)

Přidáno: 2022-05-08 17:35:27

Liga D II kolo 2022


Skupina DKukla FrantišekReisser MiloslavPatetl DavidSouček RobertPatera Rostislav
Kukla František0-2 (2:6,1:6)0-2 (3:6,5:7)0-2 (2:6,0:6)
Reisser Miloslav2-1 (0:6,6:2,6:4)0-2 (0:6,4:6)
Patetl David2-0 (6:2,6:1)0-2 (2:6,2:6)2-0 (6:3,6:4)
Souček Robert2:0 (6:3,7:5)1-2 (6:0,2:6,4:6)2-0 (6:2,6:2)0-2 (4:6,6:7)
Patera Rostislav2-0 (6:2,6:0)2:0 (6:0,6:4)0-2 (3:6,4:6)2-0 (6:4,7:6)

Přidáno: 2022-05-08 17:35:45

Liga E II kolo 2022


Skupina EHranický MichalRohlík MartinKupa Oldřich ml.Peter SovičHrubý Radek
Hranický Michal2-0 (6:0,6:4)2-0 (6:1,6:3)
Rohlík Martin0-2 (2:6,6:7)
Kupa Oldřich ml.0-2 (0:6,4:6)2-0 (6:2,7:6)
Peter Sovič0-2 (1:6,3:6)
Hrubý Radek

Přidáno: 2022-05-08 17:36:02

PLAYOFF

Playoff 2022


I. Kolo do 24.7.II. Kolo do 31.7.III kolo do 5.7. předkolo semif
zápas č.zápas č.vítězovézápas č.vítězové
1Kamil Radavs.volný los131 Rada Kamil12 Korotvička Jiří2515vs.18
2Hranický Štěpán vs.Rohlík Martin142 Hranický Štěpán              vs.11 Souček Robert2616vs.17
3Pavel Šírlvs.Peter Sovič153 Šírl Pavelvs.Kukla Tomáš 102719vs.22
4Hrubý Tomášvs.Kukla František164 Hrubý Tomvs.92820vs.21
5Pejla Vladimír ml.vs.Reisser Miloslav175 Pejla ml.vs.Chlumecký Štěpán 8
6Mikolášek Marcelvs.Kupa Oldřich ml.186vs.7
II Kolo poražení - playoff  BIV kolo semifinále A do 10.7.
7Fiala Petrvs.Hranický Michal191 Volný losvs.12 Patera2913vs.26
8Chlumecký Štěpánvs.Patetl David202  Martin Rohlík                 vs.11 Pejla st.3014vs.25
IV kolo semifinále B
9Pantyo Davidvs.Draštík Josef213 Sovič Petervs.Hrubý Miloslav 103124vs.28
10Kukla Tomášvs.Hrubý Miloslav224 Kukla Frant.vs.93223vs.27
11Pejla Vladimír st.vs.Souček Robert235 Reisser M.vs.Patetl David 8Finále A 13.7.
3329vs.30
12Korotvička Jiřívs.Patera Rostislav246vs.7Finále B. 13.7
3431vs.32

Přidáno: 2022-07-22 12:18:36