Nohejbalová Liga

Pro všechny příznivce nohejbalu

V případě zájmu chceme v letošním roce uspořádat 1. ročník nohejbalové ligy neregistrovaných hráčů z Nového Knína a okolí.

Naše představa je taková, že soutěže by se účastnilo cca 8 teamů. Na soupisce každého týmu cca 5 hráčů, tak aby v období dovolených bylo možné hrát soutěžní utkání.

Hrací systém – pravděpodobně každý s každým 2x – tedy 14 soutěžních utkání.

Pro soutěž by byly určeny pevné hrací dny. Každý hrací den by se odehrála 2 mistrovská utkání – tedy každý týden jedno kolo.

Zájem již projevily  4 týmy, jak z NK tak Libčic a ze Lhoty.B udeme napjatě očekávat, zda se nám podaří ligu rozehrát.

V případě, že se chcete přihlást nebo potřebujete další informace, kontaktujte nás telefonicky nebo emailem.

Olda

Nohejbal týmy 2013

Seznam týmů předběžně přihlášených do 1. ročníku   1) SK Oplocenka    P.Šírl, M.Bakos, A.Dolejš, O.Kupa, M.Brejcha 2) Malá Hraštice 3) Knedlo vepřo lečo    T.Rambousek, Vl.Pejla , R.Vlasák, D.Patetl 4) Lhoty 5) Sudovice 6) Tomáš Nový 7) Kafky     K.Vlasák, K.Rada, M.Reisser 8) Bongo bongo      R.Čvančara,K.Nevařil,Š.Wachsmann,L.Amler,J.Krotil  

Zobrazit stránku »

Pravidla soutěže

[warning]Prosím berte tato pravidla jako první pracovní verzi. Některé body bude ještě možné upravit a doladit, tak aby systém soutěže, hrací dny apod. vyhovovaly co největšímu počtu týmů. Všem se asi na 100% nedá vyhovět ale budeme se snažit, najít co nejlepší shodu Pokud máte nějaké naméty či připomínky, budu za ně rád[/warning]   Novoknínská …

Zobrazit stránku »