Play Off 2016

Vše spočítáno a můžeme se do toho pustit :-)

Rozpis Play off najdete v sekci tenisová liga /2016

Přeju všem hodně štěstí

Olda

Čtyřhry 2016

Dnes odpoledne Gábina Maříková společně s dalšími Sudovickými FANS rozlosovala letošní turnaj ve čtyřhrách.

Obě skupiny budou již dnes vyvěseny na nástěnce v Oplocence a jsou již na internetu v sekci tenisová liga 2016

Sportu zdar

Tenisová Liga III kolo

Výsledky spočítány a od dnešního odpoledne budou viset v Oplocence, na web vše umístím snad dnes večer. Pro informaci níže jen jak vypadá obsazení jednotlivých skupin pro poslední kolo před play off.

Skupina A
Hranický Š.
Šírl P.
Moravec D.
Mareček J.
Rada K.
Skupina B
Hrubý T.
Cihelka M.
Mařík D.
Pejla St.
Kulštejn P.
Skupina C
Ježek
Vlasák K.
Kulštejn M.
Hrubý M.
Pejla Ml.
Skupina D
Pantyo D
Mašek M.
Havelka L.
Mikolášek M.
Reisser M.
Skupina E
Kukla T.
Kupa O.
——-
Patetl D.
Špaček P.

Aktualizace žebříčku

dnes jsem konečně aktualizoval i žebříček …

I. kolo tenisové ligy za námi

první letošní kolo je odehrané a tak malé ohlédnutí ..

Máme zde čtveřici neporažených hráčů .

Marcel Mikolášek slaví premiérový postup do divize D,  David Pantyo se pomalu škrábe vzhůru, tam kam patří , Hoza Mareček se vrací do divize A a na čele celého žebříčku je usadil Štěpán Hranický.

V některých skupinách o postupu či sestupu rozhodovaly jen těsné rozdíly v poměru setů.

Rozpis druhého kola je již vyvěšen, tak s chutí do toho …….

 

Aktualizace tenisové ligy k 24.5.2016

Vážení přátelé,

na základě ofocených výsledků (díky Honzo) jsem aktualizoval výsledky i žebříček. Vše je v rubrice tenisová liga tak jako v minulých sezónách.
Prosím hráče, aby výsledky zapisovali do správných kolonek, jsou tam chyby, takže doufám, že výsledky jsou správné, pokud je něco chybně můžete mne kontaktovat a já to opravím.

Zatím ahoj Petr

Tréninky jaro II

Definitivní ( snad) rozpis dětských tréninků

Dobříš Oplocenka Oplocenka
úterý pátek sobota
17.00 – 18.00 17.00 – 18.00 8.00 – 9.00
Moravec Guttenbergová Rambousková
Havelková Hrubý Hrubá
18.00 – 19.00 Zahradník Šírlová
Guttenbergová Zahradník Marečková
Hrubý Žádníková 9.00 – 10.00
Zahradník Chmelíková Marečková
Zahradník Křivonosková Gruber
Žádníková 18.00 – 19.00 10.00 – 11.00
Chmelíková Burdová Kurian
Křivonosková Jirásková Rosso
Panská 11.00 – 12.00
19.00 – 20.00 Guttenbergová
Kupová Hrubý
Marečková Zahradník
Žádníková Zahradník
Žádníková
Chmelíková
Křivonosková
12.00 – 13.00
Havelková
Moravec

Dětské tréninky od pátku 22.4. do konce června 2016

Dobříš Oplocenka Oplocenka
úterý     pátek     sobota
17.00 – 18.00   16.00 – 17.00   8.00 – 9.00
Guttenbergová Guttenbergová Rambousková
Hrubý Hrubý Hrubá
Zahradník Zahradník Šírlová
Zahradník Zahradník 9.00 – 10.00
Žádníková Žádníková Hranická
18.00 – 19.00 Chmelíková Kupová
Šustrová Křivonosková Marečková
Vejvodová 17.00 – 18.00 Černohorská
Kurian Vávra 10.00 – 11.00
19.00 – 20.00 Burdová Šustrová
Moravec Jirásková Vejvodová
Marečková Panská Kurian
Havelková 18.00 – 19.00 Rosso
Gruber Šustrová 11.00 – 12.00
Vejvodová Hrubý
Kurian Zahradník
19.00 – 20.00 Zahradník
Hranická Žádníková
Kupová Chmelíková
Žádníková Křivonosková
Černohorská 12.00 – 13.00
Havelková
Moravec

Tréninky hala Dobříš již od soboty 10.10.

Sobota
13:00 Moravec
Gruber
Havelková
14:00 Ďurigová
Šírlová
Hrubá
Marečková
15:00 Kulštejnová
Jirásková
Burdová
Malý
17:00 Šustrová
Vejvodová
Kurian
Vávra
18:00 Zahradník
Zahradník
Hrubý
Žádníková
Kulštejnová
Hamar
Guttenbergová
Hamar
19:00 Černohorská
Hranická
Kupová

Tréninky školní tělocvična od čtvrtka 8.10.2015

Čtvrtek
15:30 Panská
Malý
Burdová
Jirásková
16.30 Zahradník
Zahradník
Hrubý
Žádníková
Kulštejnová
Hamar
Guttenbergová
Sýkora
Chmelíková
17.30 Vejvodová
Vávra
Šustrová
Musilová
Kurian
18:30 Gruber
Havelková
Kulštejnová
Marečková
19:30 Šírlová
Plotová
Rambousková

Starší příspěvky «