Tenisová Liga 2014

Dnes jsem uzavřel přihlášky do nového ročníku tenisové ligy.

Na soupisce je 25 borců.

Petr Novák
Pavel Šírl
Kristýna Kolinová
Daniel Mařík
Mařík Tomáš
Radek Hrubý
Vladimír Pejla
Vladimír Pejla st.
Douša Martin
Kamil Rada
Moravec David
Oldřich Kupa
Mašek Miroslav
David Patetl
Kulštejn Martin
Kulštejn Petr
Mareček Jan
Lukáš Havelka
Hrubý Tomáš
Hrubý Míla
Cihelka Michal
Vlasák Kamil
Reisser Miloslav
David Pantyo
Kukla Tomáš

Dětský tenis JARO 2014

Rozpis tréninků na antukovém hřišti v Oplocence je již v sekci dětský tenis

tedy zde   Rozpis tréninků jaro 2014

Venku začínáme v pondělí 7.4. 2014

Olda

Kurty připraveny na novou sezónu

Děkujeme Michalovi a Lukášovi za pomoc s přípravou kurtů.

Od zítřka si již můžete přijít zahrát, tenisové i nohejbalové hřiště jsou v perfektní kondici.

Jelikož areál kompletně otevíráme až na konci dubna, je nutné si hřiště rezervovat na našem telefonu.

Olda

Jarní brigáda

Tuto sobotu a neděli se koná jarní brigáda, jejímž cílem bude připravit kurty na novou sezonu.

Prosím rodiče malých tenistů, kterých se toto týká o informaci, zda a kdy se zúčastní.

Dobrovolníci jsou vítáni :-)

Brigádničit budeme v sobotu i v neděli od cca 8.00 do 12.00

 

Olda

Dětský tenis pondělí 24.3.

!! se nekoná , trénink bude nahrazen během dubna na antuce !!!

Dětský tenis v dubnu

O když jaro důkladně zaklepalo na vrata, musíme ještě vydržet v tělocvičně.

Ve škole budeme minimálně do konce března.

Zahájení tréninků na antuce předpokládám 2. týden v dubnu.

Olda

Aby na nás v létě nefoukalo….

image

Pozdrav od Evy

Přeposílám srdečný pozrav od naší trenérky z daleké Floridy.

Už se na všechny malé tenisty moc těší.02022014140 02022014141

Dětský tenis jarní prázdniny

Dětský tenis se o jarních prázdninách nekoná.

Další trénink je v pondělí 10.2. 2014

Olda

Dokončeno první kolo zimní ligy

V sobotu se v Mníšku pod Brdy odehrály dva zápasy ligy. Všichni hráči mají momentálně po jednom zápase.

David Moravec – Martin Kulštejn 6:2, 6:3
Petr Novák – Pavel Šírl 6:4, 6:2

POŘADÍ PO 1.KOLE:

1. David Moravec 1 bod (2-0 sety)
2. Petr Novák 1 bod (2-0 sety)
3. Olda Kupa 1 bod ( 2-0 sety)
4. Michal Cihelka 0 bodů (0-2 sety)
5. Pavel Šírl 0 bodů (0-2 sety)
6. Martin Kulštejn 0 bodů (0-2 sety)

Starší příspěvky «